Over ons

Samen op de uitdagende weg naar een geoptimaliseerde organisatie.

Verbinding verandert de wereld. Digitalisering en IT maken die verbondenheid mogelijk. Bij Huge geloven we dan ook dat bedrijven hun doelstellingen gericht, sneller én makkelijker bereiken via de onzichtbare kracht van informatietechnologie.

We zetten onze ervaring in om bedrijfsprocessen te verbeteren op alle mogelijke gebieden: binnen IT of zelfs ver daarbuiten, voor KMO’s tot grote ondernemingen. We zorgen ervoor dat we samen klaar zijn voor de opportuniteiten van de toekomst.


Als architecten ontwerpen we mee het IT beleid en bedrijfsprocessen van onze klanten, waardoor zij zich kunnen focussen op hun sterktes. Dat maakt ons samen, als team, ijzersterk.

Maak kennis met ons team

Dave

Dave Ansoms

Partner

+32 (0)3 605 48 88 dave@huge.be
Hugo

Hugo Van der Schoepen

Founding partner

+32 (0)3 605 48 88 hugo@huge.be
Mark

Mark Moreaux

Partner

+32 (0)3 605 48 88 mark@huge.be
Hilde

Hilde Florus

Administratie en ordering

+32 (0)3 605 48 88 hilde@huge.be
Steven

Steven Tanzil

Technisch medewerker

+32 (0)3 605 48 88 steven@huge.be
Adrian

Adrian Kuczyk

Helpdesk- outplaced

+32 (0)3 605 48 88 adrian@huge.be
Ronald

Ronald De Bie

Technisch medewerker

+32 (0)3 605 48 88 ronald@huge.be
Maico web

Maico Kerkhofs

Junior software developer

+32 (0)3 605 48 88 maico@huge.be
Jason web

Jason Corthals

Trainee technical

+32 (0)3 605 48 88 jason@huge.be

Wil je ons beter leren kennen?

Ja, laten we elkaar ontmoeten!